Zbieraj punkty za zakupy

Program lojalnościowy umożliwia Ci jako zarejestrowanemu użytkownikowi sklepu zbieranie punktów za zakupy w sklepie. Zgromadzonymi punktami możesz opłacić wybrane zamówienie. Punkty są naliczane od wartości Twoich zrealizowanych w sklepie zamówień oraz innych aktywności na koncie wymienionych poniżej. Warunkiem naliczenia punktów na Twoim koncie jest zalogowanie się na konto klienta sklepu przed finalizacją zamówienia czy też dodaniem opinii o produkcie.

Jak naliczamy punkty?

W naszym sklepie punkty naliczane są w stosunku: 10 punktów za każde pełne 50 złotych wydane w zamówieniu (za koszty dostawy punkty nie są naliczane). Kolejne 10pkt. zyskasz również za zapisanie się do newslettera oraz za dodanie opinii o produkcie.

Za co naliczamy punkty?

Punkty naliczamy za zrealizowane zamówienia w naszym sklepie alltronix.pl oraz za zapisanie się do newslettera i dodanie opinii o produkcie. W przypadku zwrotu zamówienia, naliczone wcześniej punkty zostaną odjęte z twojego konta.

Jak wymienić punkty?

W każdym momencie możesz zapłacić za dowolne produkty zgromadzonymi punktami. Warunek jest jeden - musisz mieć w koszyku min. jeden towar pełnowartościowy i drugi na który możesz wykorzystać zgromadzone punkty.

Przy płaceniu punktami obowiązuje stosunek: 10 punktów = 2zł na zakupy. W momencie składania przez Ciebie zamówienia, system sprawdza stan Twojego konta punktowego. Jeśli posiadasz wystarczającą liczbę punktów w formularzu finalizacji zamówienia na liście dostępnych form płatności pojawi się opcja „Punkty”. Jeżeli skorzystasz z możliwości opłacenia zamówienia punktami, odpowiednia liczba punktów zostaje zarezerwowana na Twoim koncie do momentu zrealizowania zamówienia. Przy wymianie punktów pobierana jest symboliczna opłata w wysokości 1zł za każdą jednostkę produktu (przykładowo kupujesz 2szt./2kpl. danego produktu - pobrana zostanie opłata 2zł). Po zrealizowaniu zamówienia punkty zostaną odjęte z Twojego konta. W przypadku anulowania lub zwrotu zamówienia zarezerwowane punkty powracają na Twoje konto.

500 518 444 biuro@alltronix.pl Pracujemy Pon.-Czw. 9-17, Pt. 9-15

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl