Wszystko co pomoże zbudować lub zmodyfikować twoją sieć komputerową, zarówno w domu jak i w miejscu pracy.

Antena modemu 3G routera GSM Wi-Fi 11dBi CRC9 5m Antena modemu 3G routera GSM Wi-Fi 11dBi CRC9 5m
Producent: APT
Cena: 38,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter PoE LAN zasilanie po skrętce iniektor splitter Adapter PoE LAN zasilanie po skrętce iniektor splitter
Producent: Blow
Cena: 19,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
Adapter Bluetooth 4.0 odbiornik CSR USB dongle Adapter Bluetooth 4.0 odbiornik CSR USB dongle
Producent: APT
Cena: 28,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter bluetooth USB 2.0 EDR Micro OEM Adapter bluetooth USB 2.0 EDR Micro OEM
Producent: APT
Cena: 20,50 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bezprzewodowy tester kabli sieciowych LAN RJ45, RJ11/RJ12 Bezprzewodowy tester kabli sieciowych LAN RJ45, RJ11/RJ12
Producent: ISO
Cena: 22,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Czarne opaski zaciskowe z nylonu 2,5x200mm 100szt. Czarne opaski zaciskowe z nylonu 2,5x200mm 100szt.
Cena: 14,80 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
  • nowość
Kabel Patchcord Flat światłowodowy SC-APC Simplex 50m Kabel Patchcord Flat światłowodowy SC-APC Simplex 50m
Producent: Qoltec
Cena: 59,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 0,5m Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 0,5m
Producent: Qoltec
Cena: 22,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 1m Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 1m
Producent: Qoltec
Cena: 23,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 2m Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 2m
Producent: Qoltec
Cena: 24,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 3m Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 3m
Producent: Qoltec
Cena: 24,80 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex G652D 10m Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex G652D 10m
Producent: Qoltec
Cena: 33,50 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex G652D 5m Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex G652D 5m
Producent: Qoltec
Cena: 42,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-UPC Simplex 3m Kabel Patchcord światłowodowy SC-UPC Simplex 3m
Producent: Qoltec
Cena: 24,69 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-UPC Simplex 5m Kabel Patchcord światłowodowy SC-UPC Simplex 5m
Producent: Qoltec
Cena: 25,65 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 10m Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 10m
Producent: ISO
Cena: 20,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 15m Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 15m
Producent: ISO
Cena: 22,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 20m Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 20m
Producent: ISO
Cena: 27,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium