Typowe przewody do budowy sieci internetowej.

LAN (UTP/FTP) światłowody

Adapter PoE LAN zasilanie po skrętce iniektor splitter Adapter PoE LAN zasilanie po skrętce iniektor splitter
Producent: Blow
Cena:

25,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
Adapter światłowodowy łącznik złącz SC-APC Simplex Adapter światłowodowy łącznik złącz SC-APC Simplex
Producent: Qoltec
Cena:

8,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Czarne opaski zaciskowe z nylonu 2,5x200mm 100szt. Czarne opaski zaciskowe z nylonu 2,5x200mm 100szt.
Cena:

16,25 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.
zobacz więcej
Kabel Patchcord Flat światłowodowy SC-APC Simplex 50m Kabel Patchcord Flat światłowodowy SC-APC Simplex 50m
Producent: Qoltec
Cena:

52,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 0,5m Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 0,5m
Producent: Qoltec
Cena:

22,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 1m Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 1m
Producent: Qoltec
Cena:

23,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 2m Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 2m
Producent: Qoltec
Cena:

22,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 3m Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 3m
Producent: Qoltec
Cena:

24,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex G652D 10m Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex G652D 10m
Producent: Qoltec
Cena:

33,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex G652D 5m Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex G652D 5m
Producent: Qoltec
Cena:

26,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-UPC Simplex 3m Kabel Patchcord światłowodowy SC-UPC Simplex 3m
Producent: Qoltec
Cena:

21,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Patchcord światłowodowy SC-UPC Simplex 5m Kabel Patchcord światłowodowy SC-UPC Simplex 5m
Producent: Qoltec
Cena:

24,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel sieciowy LAN 2m 5e internetowy patchcord UTP Kabel sieciowy LAN 2m 5e internetowy patchcord UTP
Producent: PRO -L
Cena:

13,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel sieciowy LAN 7,5m internetowy patchcord 5e UTP Kabel sieciowy LAN 7,5m internetowy patchcord 5e UTP
Producent: PRO -L
Cena:

20,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 10m Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 10m
Producent: ISO
Cena:

21,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 15m Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 15m
Producent: ISO
Cena:

22,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 20m Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 20m
Producent: ISO
Cena:

27,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 30m Kabel sieciowy LAN internetowy UTP cat. 5e RJ45 30m
Producent: ISO
Cena:

32,20 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

500 518 444 biuro@alltronix.pl Pracujemy Pon.-Czw. 9-17, Pt. 9-15

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl