Patchcord światłowód przewód optyczny SC/APC 20/30m

Przewód optyczny SC/APC
  • nowość
Dostępność: ostatnie sztuki
Wysyłka w: Kup do godz. 14:00 - wyślemy jeszcze dziś (Pn.-Pt.)
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 34,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
34.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Lanberg
Kod produktu: Patchcord SC/APC

Opis

Przewód optyczny światłowód SC/APC

Kabel światłowodowy, jednomodowy typu Simplex. Z obu stron gotowa wtyczka typu SC/APC, która zapewnia łatwą instalację. Wykonany z włókien G657B3. Każdy egzemplarz jest indywidualnie testowany przez producenta i posiada dołączony certyfikat jakości.

Pokryty jest zewnętrzną niepalną powłoką, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.

Znajduje coraz częstsze zastosowanie w sieciach: telefonicznych, LAN, WAN, CCTV czy telewizji. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia, niezawodnością, bezpieczeństwem, a przede wszystkim ogromną szybkością przesyłu danych.

  • Długość przewodu: 20m lub 30m
  • Typ złącza: SC
  • Standard polerowania: APC
  • Typ włókna światłowodowego: G657B3
  • Rodzaj światłowodu: jednomodowy (SM)
  • Średnica włókna: 9/125 µm
  • Konstrukcja przewodu: SIMPLEX
  • Średnica przewodu: 3.0mm
  • Powłoka: LSZH
  • Tłumienność wtrąceniowa:  60 dB
  • Temperatura pracy: - 40 – 85 °C
  • Minimalny promień zgięcia: 5 mm
  • Gwarancja producenta: 24 m-ce

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

500 518 444 biuro@alltronix.pl Pracujemy Pon.-Czw. 9-17, Pt. 9-15

Menu Szukaj więcej więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (DPD Pickup punkt odbioru/automat paczkowy ) już od 100,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl