Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex 3m

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 26,00 zł 26.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Qoltec
Kod produktu: 54283

Opis

Patchord SC-APC światłowód 3m

Kabel światłowodowy, jednomodowy typu Simplex. Z obu stron gotowa wtyczka typu SC/APC, która zapewnia łatwą instalację. Wykonany z włókien G652D. Każdy egzemplarz jest indywidualnie testowany przez producenta i posiada dołączony certyfikat jakości. Pokryty jest zewnętrzną niepalną powłoką, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.

Znajduje coraz częstsze zastosowanie w sieciach: telefonicznych, LAN, WAN, CCTV czy telewizji. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia, niezawodnością, bezpieczeństwem, a przede wszystkim ogromną szybkością przesyłu danych. Dzięki bardzo małym stratom możliwy jest transfer na duże odległości.

 

Specyfikacja:

  • Długość kabla: 3m
  • Rodzaj złączy: SC/APC - SC/APC
  • Rodzaj patchcorda: jednomodowy
  • Typ transmisji światłowodowej: simplex
  • Standard włókna: G652D
  • Typ włókna: 9/125
  • Średnica pola modu: 9µm
  • Średnica płaszcza włókna: 125µm
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 3.0mm
  • Tłumienność: <0.3 dB
  • Straty odbiciowe: >60 dB
  • Element wzmacniający: włókno aramidowe
  • Kolor: żółty
  • Gwarancja producenta: 24 m-ce

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

31 stycznia 2020

Wysoka jakosć kabla

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 200,00 zł.
Menu Szukaj więcej więcej
Szybki kontakt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium