Kabel Patchcord światłowodowy SC-APC Simplex G652D 10m

Kabel światłowodowy simplex 10m
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Qoltec
Kod produktu: 54286

Opis

Przewód światłowodowy

Kabel światłowodowy, optyczny, jednomodowy. Znajduje coraz częstsze zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia, niezawodnością, bezpieczeństwem a przede wszystkim ogromną pojemnością informatyczną. Dzięki bardzo małym stratom możliwe jest przesyłanie danych na duże odległości.

Każdy pojedynczy kabel był indywidualnie testowany i posiada dołączony certyfikat jakości. Pokryty zewnętrzną niepalną powłoką, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.

 

Specyfikacja:

  • Długość kabla: 10m
  • Rodzaj złączy: SC/APC - SC/APC
  • Rodzaj patchcorda: jednomodowy
  • Typ transmisji światłowodowej: simplex
  • Standard włókna: G652D
  • Typ włókna: 9/125
  • Średnica pola modu: 9µm
  • Średnica płaszcza włókna: 125µm
  • Powłoka: LSZH
  • Średnica kabla: 3mm
  • Tłumienność: <0.3 dB
  • Straty odbiciowe: >60 dB
  • Element wzmacniający: włókno aramidowe
  • Kolor: żółty
  • Gwarancja producenta: 24 m-ce

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Szybki kontakt
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl